DOTACE NA RYBNÍKY A MALÉ VODNÍ NÁDRŽE PRO OBCE

DOTACE NA CHODNÍKY, MÍSTNÍ KOMUNIKACE, VEŘEJNÁ PROSTRANSTVÍ – DEŠŤOVKA PRO OBCE 2020
11.5.2020
Úspěšný projekt
16.7.2020

DOTACE NA RYBNÍKY A MALÉ VODNÍ NÁDRŽE PRO OBCE

Dovolujeme si Vám touto cestou informovat o připravované výzvě Ministerstva zemědělství ČR k příjmu žádostí o dotaci na opravu, odbahnění a výstavbu RYBNÍKŮ A MALÝCH VODNÍCH NÁDRŽÍ (VČETNĚ POŽÁRNÍCH NÁDRŽÍ).

Žádosti o dotace se začnou přijímat v nejbližší době, nyní již byla zveřejněna závazná pravidla, proto je možné začít žádost finálně připravovat. Příjem bude pravděpodobně zastaven jakmile dojde k překročení alokace. V loňském roce trval příjem cca týden, lze tedy předpokládat, že tomu bude tak i nyní. Proto by bylo dobré, pokud máte zájem o zpracování žádosti, připravit podklady co nejdříve.

Zde naleznete podrobnější informace k tomuto dotačnímu titulu:

Společnost DOMOZA projekt s.r.o. má s žádostmi o dotaci v rámci Ministerstva zemědělství bohaté zkušenosti. V minulých výzvách jsme pomohli získat finanční prostředky na rekonstrukci a odbahnění rybníků v Čermné, Potvorově, Zbůchu, Boru, Horšovském Týně, Kryrech, Měcholupech, Kralovicích atd.  

Pokud máte v současné době připravenou projektovou dokumentaci pro stavební povolení a vydané minimálně územní rozhodnutí (ohlášení stavby) rádi Vaše záměry s Vámi probereme.