LISTOPAD 2020 – DOTACE PRO OBCE A MĚSTA

IROP – NOVÉ PROGRAMOVÉ OBDOBÍ 2021-2027
8.10.2020
Prohlédněte si náš úspěšný projekt
19.11.2020

LISTOPAD 2020 – DOTACE PRO OBCE A MĚSTA

I v měsíci listopadu Vás chceme informovat o aktuálně vyhlášených i plánovaných dotačních titulech pro potřeby měst a obcí.

Aktuálně lze žádat o dotaci z dlouho očekávaných dotačních titulů Ministerstva pro místní rozvoj, ze kterých lze financovat:

  • demolice bytových budov,
  • obnovu stávajících místních komunikací,
  • obnovu další dopravní infrastruktury (parkovací plochy, mosty,…),
  • rekonstrukce veřejných budov,
  • výstavby a rekonstrukce školních sportovišť,
  • výstavby a rekonstrukce sportovišť pro volnočasové aktivity, dětských hřišť

a další projekty pro potřeby měst a obcí.  Připraveno je více než 3 miliardy korun.  Žádosti bude možné podávat pouze do 21. 12. 2020, v případě demolic do 15. 1. 2021, je tedy nutné začít s přípravou žádostí co nejdříve. 

V listopadu ještě budou vyhlášeny výzvy na podporu bydlení (pečovatelské byty, komunitní domy seniorů, zasíťování nových pozemků) a na podporu cestovního ruchu, konkrétně na doprovodnou infrastrukturu cestovního ruchu a marketingové aktivity.  

Bližší informace k těmto a dalším dotačním příležitostem naleznete v přiloženém aktuálním informačním letáku. V něm najdete i hypertextové odkazy na konkrétnější informace.

Společnost DOMOZA projekt s.r.o. se dlouhodobě zabývá zpracováním žádostí o dotace pro obce a města s vysokou úspěšností.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Pokud Vám ještě nechodí do Vaší e-mailové schránky naše informační letáky a máte zájem o jejich zasílání, kontaktujte nás.