Prohlédněte si náš úspěšný projekt

PLÁNOVANÉ VÝZVY ITI PLZEŇ
1.3.2021
DOTACE NA POBYTOVÁ ZAŘÍZENÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
26.4.2021

Prohlédněte si náš úspěšný projekt

V říjnu roku 2020 převzala Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Čermná u Staňkova nový dopravní automobil značky Volswagen Transporter, na který Obec Čermná získala dotaci od Ministerstva vnitra v rámci dotačního titulu Dotace pro jednotky SDH obcí. Společnost DOMOZA projekt s.r.o. realizovala výběrové řízení na dodavatele vozu a zajistila další administraci spojenou se získanou dotací.

Dopravní automobil pořídila Obec Čermná za přispění dotace od Hasičského záchranného sboru ČR ve výši 450 000,00 Kč, dotace Plzeňského kraje ve výši 300 000,00 Kč a zbytek z celkové částky 1 246 633,00 Kč dofinancovala z vlastních zdrojů. Automobil dodala firma Autocentrum Jan Šmucler v Plzni a nástavbu provedla firma PROGRES SERVIS SIBŘINA, spol. s r. o.

Devítimístné vozidlo bude primárně sloužit členům výjezdové jednotky obce k dopravě na místo zásahu či taktického cvičení a školení.

Více informací naleznete na následujícím odkazu: https://www.hasicovo.cz/cs/zpravy/hasici-z-cermne-si-vyzvedli-nove-da-tesne-pred-uzavrenim