DOTACE NA RYBNÍKY A VODNÍ NÁDRŽE PRO OBCE

DOTACE PRO ZEMĚDĚLCE A PODNIKATELE
6.5.2021

DOTACE NA RYBNÍKY A VODNÍ NÁDRŽE PRO OBCE

Dovolujeme si Vám touto cestou informovat o připravované výzvě Ministerstva zemědělství ČR k příjmu žádostí o dotaci na opravu, odbahnění a výstavbu RYBNÍKŮ A MALÝCH VODNÍCH NÁDRŽÍ (VČETNĚ POŽÁRNÍCH NÁDRŽÍ).

Nyní jsou již zveřejněna závazná pravidla, proto je možné začít žádost finálně připravovat. Příjem bude pravděpodobně zastaven jakmile dojde k překročení alokace. V loňském roce trval příjem cca týden, lze tedy předpokládat, že tomu bude tak i nyní. Proto by bylo dobré, pokud máte zájem o zpracování žádosti, připravit podklady co nejdříve a jen čekat na vyhlášení výzvy.

V příloze naleznete podrobnější informace k tomuto dotačnímu titulu.

Společnost DOMOZA projekt s.r.o. má s žádostmi o dotaci v rámci Ministerstva zemědělství bohaté zkušenosti. V minulých výzvách jsme pomohli získat finanční prostředky na rekonstrukci a odbahnění rybníků v Čermné, Potvorově, Zbůchu, Boru, Horšovském Týně, Kryrech, Měcholupech, Kralovicích atd.  Bližší informace o našich úspěšných projektech naleznete také v přiloženém informačním materiálu.

Pokud máte v současné době připravenou projektovou dokumentaci pro stavební povolení a vydané minimálně územní rozhodnutí (ohlášení stavby), případně k těmto krokům dojde v brzké době, rádi Vaše záměry s Vámi probereme.